Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Кіріс кернеуі, В: | 220/380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1265(1475)х850х860(880) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1360х960х620 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай. |
| Оттықтар саны: | 6 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 129 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 151 |
| Дайындау материалы: | аралас (тот баспайтын. болат+мырышталған болат) |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Жоқ |
| Конвекцияның болуы: | Жоқ |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 18 |
ЭҮП-0,72-01 пластинасының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және үстіңгі бөліктерден, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,72 м2 болатын алты шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды, оттықтардың қуатын реттеудің үш сатысы.Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1265 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 129 кг |
- Бағасы: 515 000 ₸


