Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған шкаф 2 секциялы ШЭЖП-2, беті тот баспайтын, 840х840(900)х1500(1520) мм
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Әрбір камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм болатын 4 науа бар. Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Әрбір камера болат қораптан, пісіру табақтарына арналған алмалы-салмалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, ал үстіңгі жағында қақпақпен жабылған. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300°C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, тіреуішпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 9,6
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Әрбір камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм болатын 4 науа бар. Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Әрбір камера болат қораптан, пісіру табақтарына арналған алмалы-салмалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, ал үстіңгі жағында қақпақпен жабылған. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300°C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, тіреуішпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 9,6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 390 000 ₸



