Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік плита 4-конф. жылу жоқ.ЭҮП шкафы-0,48-01 (беті тот баспайтын.) (840(1050)x850x860(880)мм, 12 кВТ, 380В)
Электрлі 4 оттықты плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды (қайнату, қуыру, бұқтыру және тұздау) дайындайтын, плитадағы ыдыстардағы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған.
ЭҮП-0,48-01 пластинасының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және үстіңгі бөліктерден, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,48 м2 болатын төрт шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды, оттықтардың қуатын реттеудің үш сатысы. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
Электрлі 4 оттықты плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды (қайнату, қуыру, бұқтыру және тұздау) дайындайтын, плитадағы ыдыстардағы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған.
ЭҮП-0,48-01 пластинасының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және үстіңгі бөліктерден, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,48 м2 болатын төрт шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды, оттықтардың қуатын реттеудің үш сатысы. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 94 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 384 990 ₸


