Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кондитерлік витрина Карбома ВХСв-1,3 Д Люкс (0...+6 С), қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель шыныпакетпен және 3 сөремен жабдықталған. Төменгі деңгей алтын түстес мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R134a
- Буландырғыш
- Жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру өлшемі: 1260х460 мм
- Сөре өлшемі: 1250х350 м
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық мақсаты | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Мақсаты | Десерт үшін, Жеміс үшін |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Едендік |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
| Тоңазытқыш агрегатының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Кондитерлік витриналар |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мақсаты | Десерт үшін, Жеміс үшін |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


