Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚРНТ/500 палубасы. 500*500*700 мм, үстелдің үстіңгі тақтайы қалыңдығы 80 мм полипропилен, қаңқасының құбыры тот баспайтын.болат 40*40 мм, байлау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Корпустың түсі | Қоңыр |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдалану саласы | Фаст-фуд, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықты орнату түрі | Едендік |
| Жабдық қаңқасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | True |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
| Габариттік өлшемдер | |
| Жалпы ені | 500 мм |
| Жалпы ұзындығы | 500 мм |
| Жалпы биіктік | 735 мм |
- Бағасы: 130 000 Тг.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдық қаңқасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Пайдалану саласы | Фаст-фуд, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықты орнату түрі | Едендік |
| Корпустың түсі | Қоңыр |
- Бағасы: 130 000 ₸


