Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЖМО жуу ваннасы 2/500-300 (1150*600*850) ; 2 ыдыстар — тот баспайтын. ст. AISI430 –
0,7 мм; сыйымдылық тереңдігі – 300 мм; қаңқасы — мырышталған болат 1,5 мм; жабдықталған
араластырғыш ернеуі бар панельмен; 4 жағынан байлау; сәндік
"алжапқыш";
0,7 мм; сыйымдылық тереңдігі – 300 мм; қаңқасы — мырышталған болат 1,5 мм; жабдықталған
араластырғыш ернеуі бар панельмен; 4 жағынан байлау; сәндік
"алжапқыш";
| Негізгі | |
|---|---|
| Қуат көзі | Қуат жоқ |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | бейтарап жабдық |
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Қуат көзі | Қуат жоқ |
| Мақсаты | бейтарап жабдық |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


