Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап ПНТ есептегіші-1,5 (1500*700/988*850) ; сөрелер жоқ; бағыттағыштар
жиынтықтағы аралықтар үшін; толығымен тот баспайтын. болат;
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Модульдік элементтердің саны | 1 |
| Модульдік элементтің түрі | Бейтарап |
| Бұрыштық элементтің түрі | Жоқ |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 700 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
- Бағасы: 216 500 Тг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Бұрыштық элементтің көрінісі | Жоқ |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Кепілдік мерзімі <span data-bazooka="Tooltip" data-tooltip-body=" Өндірушінің кепілдік міндеттемелерінің болуы, өнімде ақаулардың жоқтығын растайды және міндеттемені қабылдайды& ұялшақ;ства кепілдік мерзімі ішінде пайдаланушының кінәсінсіз істен шыққан элементтерді ақысыз жөндеуді және ауыстыруды қамтамасыз ету. Өнімді жөндей алмау нәтижесінде техникалық сипаттамаларын жоғалтпай оны толығымен ауыстыру." data-tooltip-icon-class-name="" data-bazid="14"> | 12 ай |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Модульдік элементтің түрі <span data-bazooka="Tooltip" data-tooltip-body="Тарату желілері (өзіне-өзі қызмет көрсету желілері) - тамақ өнімдерін таратуға арналған бейтарап жабдық. Жиынтықталған тарату желісі бірыңғай қызмет көрсету желісіне функционалдық мақсатын ескере отырып құрастырылған жабдықтардың (технологиялық модульдердің) арнайы іріктелген жиынтығын білдіреді. Тарату желісінің элементтерінің әрқайсысы дербес жабдық ретінде де, тарату желісінің бөлігі ретінде де пайдалануға болатын дербес блок болып табылады. Желінің құрамына тағамдардың әртүрлі топтарын сақтауға, ұсынуға және сатуға арналған әртүрлі модульдік элементтер кіреді: термиялық (бірінші және екінші тағамдарға арналған мармиттер), тоңазытқыш (сусындарға, салаттарға, жеңіл тағамдарға және десерттерге арналған тоңазытылған есептегіштер мен витриналар) және бейтарап (құрғақ тағамдарды сақтауға арналған шкафтар). және ас құралдары). Көмекші элементтерге &mdash; кассалық аппараттарды орнатуға арналған есептегіштер, сондай-ақ ас құралдары, ыдыс-аяқтар мен науаларға арналған диспенсерлер жатады.&nbsp;" data-tooltip-icon-class-name="" data-bazid="15"> | Бейтарап |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 238 500 ₸


