Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПМВТ-1,50 (Bain Marie) бумен пісірілетін 2 тағамдық мармит (1500*700/988*1230 ) ; 220В;
6 кВТ; жарықтандырылған сөре; шыны; аралықтарға арналған бағыттағыштар жиынтықта;
толығымен тот баспайтын.болат; гастроэмкости жиынтыққа кірмейді
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 700 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Биіктігі | 1235 мм |
| Негізгі | |
| Мақсаты | Екінші курстар үшін |
| Жабдық түрі | Мармит |
| Қуат көзі | Электр энергиясы |
| ТЭН жұмысының принципі | Бумен жылыту |
| Нысан | Тік бұрышты |
- Бағасы: 318 600 Тг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| қызметі | Екінші тағамға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1235 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 366 000 ₸


