Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сөре - витрина салқындатылатын ҚАЛЫП-1,12 (1120*980*1720) ; 220В; 0,5кВТ; температуралық режим 0...+5 С°; витринаның негізі тегіс, салқындатылмаған бет болып табылады; витринаның ішкі көлемінде салқындатылған ауаның мәжбүрлі айналымы және артқы жарық шамы бар; аралықтарға арналған бағыттағыштар кіреді; толығымен тот баспайтын.болат.
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтердің саны | 1 |
| Габариттік өлшемдер | |
| Салмақ | 120 келі |
| Ені | 1120 мм |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Қосымша функциялар мен сипаттамалар | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Науаларға арналған бағыттағыштар | Иә |
| Ішкі жарықтандыру | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 578 000 Тг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 120 кг ж |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 578 000 ₸


