Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орташа температуралы тоңазытқыш үстел (1500*600*850 ); 0С...+8С; 220В; 0,4кВТ; Tecumseh компрессоры, LUVE буландырғышы (Италия); құлыптағы 2 есік, тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті, боялған полимер қаңқасы;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдық түрі | Тоңазытқыш үстел |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 градус. |
| Функционалдық мақсаты | Тез бұзылатын тауарларды сақтауға, Тауарларды көрсетуге және сатуға арналған |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Мақсаты | Салаттар үшін, Қамыр үшін, Сүт өнімдері үшін, Шұжық өнімдері үшін |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Едендік |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecumseh |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мақсаты | Салаттар үшін, Қамыр үшін, Сүт өнімдері үшін, Шұжық өнімдері үшін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түсі <span data-bazooka="Tooltip" data-tooltip-body=" Аспап корпусының түстік орындалуы." data-tooltip-icon-class-name="" data-bazid="14"> | Нержавеющая сталь |
- Бағасы: 394 000 ₸


