Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца — үлкен компания үшін тамаша таңдау: үйде және кеңседе — тамаша дәм мен жағымды баға! Дайындау технологиясының арқасында бұл тағамның да алуан түрлі ассортименті бар. Пиццаның тағы бір басты артықшылығы - оны дайындау жылдамдығы. Пиццаиоланың жылдам жұмыс істеуі үшін ингредиенттер мен жұмыс бетінің ыңғайлы орналасуы өте маңызды. Бағалар гастрономкостьсыз көрсетілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Функционалдық мақсаты | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Мақсаты | Салаттар үшін, Қамыр үшін, Жемістер үшін |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Едендік |
| Тоңазытқыш агрегатының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1350 мм |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 дана. |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Көрсету | Иә |
| Температураны автоматты реттеу | Иә |
| Есік түрі | Бұрылмалы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Салаттарға арналған, Шұжық өнімдері үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Пиццаға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Авто-мұздату | Иә |
| Жабдық жиынтығында | Қосымша сөрелер |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Есік түрі | Айқарма |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1350 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 700 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түсі <span data-bazooka="Tooltip" data-tooltip-body=" Аспап корпусының түстік орындалуы." data-tooltip-icon-class-name="" data-bazid="14"> | Нержавеющая сталь |
- Бағасы: 591 400 ₸


