Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1-ші оттығы бар едендік газды плита (590*750*530); (4 тәждер, екі кранмен реттеледі); шойын тор; қуаты 12 кВТ; газдың максималды шығыны 1,3м3/сағ; сұйытылған және табиғи газға арналған саптамалар жиынтығында;
| Негізгі атрибуттар | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Орналасқан жері | Едендік |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Биіктігі | 530 мм |
| Негізгі | |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Жанармай түрлері | Газ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 750 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Жанармай түрлері | Газ |
- Бағасы: 212 000 ₸


