Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оттықтар саны, дана
6
Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы, °С
480
Қуыру бетінің ауданы, м2
0,72
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ
22,8
Ток жиілігі, Гц
50
Оттықтың өлшемдері, мм
417х295
Конфорканың тұтынылатын қуаты, кВТ
3
Камераның ішкі өлшемдері (ДХХВ), мм
538х535х290
Қуыру шкафының температурасын реттеу диапазоны, °С
(20:270)+-10
ТЭН-в қуыру шкафының номиналды тұтынылатын қуаты, кВТ
4,8
Термоқосқыштың іске қосылу температурасы, °С
324 (термостатпен тапсырыс беруге болады +320°С)
Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме, кг
40
Биіктігі, мм
860
Ауа өткізгіші бар биіктік, мм
940
Ені, мм
850
Тұтқасы бар ені, мм
900
Ұзындығы, мм
1265
Бүйірлік үстелшелері бар ұзындығы, мм
1475
Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ)
1415x1120x1165
Таза, кг артық емес
215
Брутто, кг артық емес
262
- Бағасы: 770 000 Тг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 22.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1475 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 205 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы, Пісіру парақтары, Құрал-сайман шкафы |
- Бағасы: 825 690 ₸


