Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||||
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Көк |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмақ | 30 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі ұзындығы | 600 мм |
- Бағасы: 89 990 ₸




