Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Ет, балық және көкөніс тағамдарын қуыруға арналған.
Бетті біркелкі жылыту өнімдерді сапалы өңдеуді қамтамасыз етеді.
Майдың шашырауын болдырмау үшін термостатпен және периметрлік моншақтармен жабдықталған.
Техникалық сипаттамалар:
- орындалу түрі: тегіс беті
- Кернеуі: 220 В 50 Гц
- қуаты: 3000 Вт
- өлшемдері (см): 55*42*23
- Табаның өлшемі (см): 55x35
- салмағы:16 кг
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 16 кг |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жұмыс бетінің түрі | Тегіс |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Жұмыс бетінің қалыңдығы | 10 мм |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 230 мм |
| Жұмыс бетінің тереңдігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 550 мм |
| Ені | 420 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 550 мм |
- Бағасы: 48 990 ₸






