Ең үлкен, ең өнімді және ең кәсіби американдық Brinkmann газ грильі!!!
Жеті оттықтан және электр шашлықтан жасалған гриль үшін ең жақсы баға.
Ең жақсы материалдардан жасалған шойын, болат және фарфор заманауи ыстыққа және ыстыққа төзімді технологияларға сәйкес.
Барлық оттықтарға арналған электр тұтандырғыш, термометрі бар қуырғыш.
Сипаттамасы:
1.Brinkmann Select, модель нөмірі 810-6680-S
2.Сорғыш: тот баспайтын болаттан жасалған ASI-430 соңғы қақпақтары бар болат сынықтары
3.Оттық: болат, фарфор, грильмен
4.Арба: болат, боялған, резервуар көрсеткіші бар
5.Басқару панелі: 430 SS
6.Қуыруға арналған сөре: арматураланған шойын, фарфор
7.Жылытқыш: болат сым, фарфор.
8.Негізгі оттық: 6 дана, ASI-430 баспайтын болат
9.Бүйірлік оттық: 430 СС, бүйірлік қуырғышпен
10.Термометр: иә
11. Тұтандырғыш: 7 розеткаға арналған электронды
12. Отын: пропан / табиғи газ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brinkmann |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Газовый гриль |
| Құрылым | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Нысан | Шаршы |
| Жай-күй | Жаңа |
| Гриль торының реттелетін биіктігі | False |
| Түкіргішпен жинақтау | Есть |
| Кіріктірілген термометр | Есть (в крышке) |
| Жанармай түрі | Газ |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат, Болат, Чугун |
| Тордың материалы | Чугун |
| Қақпақпен жабдықтау | Бар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1660 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 450 мм |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 900 мм |
| Қосымша сипаттамалар мен жабдықтар | |
| Дөңгелектермен жабдықтау | 4 дана |
| Қосымша сөренің болуы | 1 (шт.) |
| Жанарғылар саны | 7 дана |
- Бағасы: 650 000 ₸






