Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 840х840(900)х1065(1085) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 950х920х810 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 83 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 95 |
| Қуаты, кВТ: | 4.8 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 4.8 |
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. . Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Камера болат қораптан, пісіру парақтарына арналған алынбалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, ал үстіңгі жағында қақпақпен жабылған. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300 °C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, тіреуішпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған.
530х470мм табаларға арналған бағыттағыштардың 4 деңгейі
Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм 2 қаңылтыр таба
Дайындау материалы: Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан жасалған.
Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 4,8
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Салмақ | 83 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 353 990 ₸


