Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Техникалық сипаттамалар:
- Ені 54 см
- тереңдігі 71 см
- биіктігі 74 см
- өнімділігі:20 л/сағ
- Тостағанның көлемі: 4,3 л
- Номиналды кіріс қуаты: 2300 Вт
- Номиналды ток: 220 В
- Температуралық режим: 0-ден -10 градусқа дейін
- Салқындатқыш/Жауапты: R22/700g
- Соққыдан қорғау түрі: I
- Таза салмағы: 95 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Максималды өнімділік | 30 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ұзындығы | 760 мм |
| Ені | 835 мм |
- Бағасы: 495 000 ₸










