Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Техникалық сипаттамалар:
Есептеу материалы: тот баспайтын болаттан жасалған
Хладагент: R404A/1500 г
Өнімділігі: 50 л/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3800 Вт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 181 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 790 мм |
- Бағасы: 990 000 ₸










