Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Техникалық сипаттамалар:
- Ұзындығы 54 см
- ені 70.5 см
- биіктігі 130 см
- өнімділігі: 30 л/сағ
- Номиналды кіріс қуаты: 2500 Вт
- Салқындатқыш/Жауапты: R22/800г.
- Таза салмақ: 110 кг.
- Айнымалы токтың ИФХ 220В
- Айнымалы токқа/50 Гц
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Шырын салқындатқыш түрі | Активатор |
| Орнату түрі | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 705 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Салмақ | 110 кг |
- Бағасы: 795 000 ₸









