Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Дөнер мен шаурмаға арналған контактілі гриль тостер
Байланыс гриль - тостер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мяса, балықтан, құс етінен және жартылай фабрикаттардан жасалған тағамдарды қуыруға, жылдам пісіруге және қыздыруға арналған. Өнімдерге бір уақытта 2 жұмыс бетінің әсер етуі біркелкі қуыруды қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Өлшемдері, мм: 425×370×210
- Кедір-бұдырлы беттің өлшемдері, мм: 330 x 230
- Қуаты: 2,2 кВ;
- Кернеуі: 220 В;
- Таза салмағы: 20 кг.
Кітапша принципі бойынша ашылатын екі қыздырғыш беттерден тұрады.
Төменгі бөлігіне үстіңгі бөлігімен басылатын өнімдер қойылады.
Қысымды бақылау арқылы аспаз тағамды дайындау процесін жылдамдата алады. Ал бұдырлы қуыру бетінің арқасында дайын тағамдарда тәбетті және қытырлақ қыртыс алынады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| қызметі | Кәсіби |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Ені | 425 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пісіру уақыты | 5 мин |
- Бағасы: 77 590 ₸




