Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Бір сөресі бар ернеуі бар өндірістік үстел: 1500*600*800 мм, металдың қалыңдығы 1 мм, құбыр аяқтары 40*40 мм (тот баспайтын.)
Тот баспайтын болаттан жасалған өндірістік үстелдер
Олар азық-түлікті өңдеудің толық циклін орындауға арналған, қосалқы беттер ретінде пайдаланылады, оларда құрал-саймандар мен жабдықтар орналастырылады, азық-түлік кәсіпорындарының өндірістік цехтарында, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру зауыттарында, кондитерлік цехтарда, супермаркеттерде, азық-түлік дүкендерінде, кафелер мен мейрамханаларда қолданылады.
Кез келген үстелдің конструкциясы тірек қаңқасынан және функционалды үстелшеден тұрады. Өнімдермен үнемі байланыста болатын үстелдің үстіңгі тақтайларын жасау үшін тек тағамдық болат-тот баспайтын болат қолданылады. Материалдан жасалған, тот баспайтын болат, қоғамдық тамақтандыруға жарамды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Борттың болуы, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 60 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 74 000 ₸




