Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби бу шкафы
Сөрелер саны - 4 парақ
Кернеуі - 220В
Қуаты - 6 кВТ
Ені - 650 мм
Биіктігі - 500 мм
Тереңдігі - 670 мм
Пісіру уақыты - 60 минутқа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| сыйымдылық материалы | металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Ені | 620 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 110 990 ₸










