Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік мармит банкеттерде, фуршеттерде, қонақүйлер мен мейрамханаларда швед үстелдерін ұйымдастыру үшін қолданылады.
Модель температураны реттеуге арналған термостатпен (жинаққа кірмейді) және ортақ қақпағы бар 2 ыдыспен жабдықталған. Қыздыру қыздырғыштардың қыздырғыш элементінің және электр жылытқышының көмегімен жүзеге асырылады. Корпусы мен тұтқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қолдану салалары:
Сорпаларды, тұздықтарды, гарнирлерді және басқа да тағамдарды ыстық күйінде ұстау
Ерекшеліктері:
1) Қақпақ: жылжымалы
2) 1 сыйымдылықтың көлемі: 4.5 л
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 8 кг |
| Жабдықтың түрі | Чафиндиш |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| қойғыш жасау материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| қызметі | Екінші тағамға арналған |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Көлемі | 9 л |
| Түтікше электрқыздырғыштың жұмыс принципі | Су моншасында |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Үйге арналған, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Қақпақ түрі | 90 градусқа айқармалы |
| Формфактор | Портативті |
| Пішін | Шаршы |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Ұзындығы | 645 мм |
| Ені | 475 мм |
- Бағасы: 80 000 ₸










