Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған шкаф 3 секциялы ШЭЖП-3, тот баспайтын болаттан жасалған, 840х840(900)х1500(1520) мм
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Әрбір камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм 6 қаңылтыр таба бар. Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Әрбір камера болат қораптан, пісіру табақтарына арналған алмалы-салмалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, үстіңгі жағында қақпақпен жабылған, сонымен қатар негізі бар. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300 °C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 14,4
Пештің алдын ала қыздыру уақыты 240°C дейін - 30мин. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+45 - +270)±10. Әрбір камераның ішкі өлшемдері 538x535x290 мм. Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм 6 қаңылтыр таба бар. Шкафтың құрылымы — қаңқасыз. Әрбір камера болат қораптан, пісіру табақтарына арналған алмалы-салмалы бағыттағыштардан, оттық табақтан, қыздыру элементтерінің үстіңгі және астыңғы блоктарынан тұрады. Модульдің алдыңғы жағында ашылатын есігі бар, үстіңгі жағында қақпақпен жабылған, сонымен қатар негізі бар. Қуыру камерасының көлемі төменгі және жоғарғы жағында орналасқан электр жылытқыштарымен жылытылады. 300 °C жоғары температурадан қорғайтын апаттық сақтандырғышпен, 4 пластикалық тіректермен жабдықталған. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 14,4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 14.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 170 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 720 990 ₸


