Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 300 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 895 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 1500-ден 1520 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 14,4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 130 кг |
- Бағасы: 575 990 ₸


