Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш - бұл көптеген тауарлар мен мұздатылған тағамдарды (ет немесе балық жартылай фабрикаттары, сусындар, балмұздақ, көкөніс кесектері және т.б.) сақтауға және мұздатуға арналған арнайы құрылғы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | B&D |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Есіктер саны | 1 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 160 л |
| Мұздатқышты жібіту | қолмен |
| Жағдайы | Жаңа |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш сөре |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Ені | 635 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуатты өшіру индикаторы | жарық индикаторы |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 1 |
| жинақтағыштың материалы | металл |
| Корпусты жабу | эмаль бояуы |
| Супер мұздату | Жоқ |
| Шу деңгейі | 41 дБ |
| Қуатты тұтыну | 190 кВт/жыл |
- Бағасы: 80 000 ₸






