Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: ZB30 30 кг
Кернеуі:220В/50Гц
Номиналды ток:1,64 Вт
Мұздың максималды шығымы: 30 кг/24 сағ
Хладагент: R134a/ 180 г
Өлшемдері:510*430*760 мм
оқшаулау сыныбы: l
салмақ:33 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Максималды өнімділік | 30 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 33 кг |
- Бағасы: 196 900 ₸







