Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: ZB60A 60 кг
Кернеуі:220В/50Гц
Номиналды ток: 2,1 А
Мұздың максималды шығымы: 60 кг/24 сағ
Хладагент: R134a/ 180 г
Өлшемдері:510*570*780 мм
оқшаулау сыныбы: l
салмағы: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 60 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 780 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 276 400 ₸






