Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: GB-100
Кернеуі:220В/50Гц
Номиналды ток: 730 W
Мұздың максималды шығымы: 100 кг/24 сағ
Өлшемдері:665*640*910 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 100 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 730 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 665 мм |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 910 мм |
| Салмақ | 50 кг |
- Бағасы: 531 800 ₸





