Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
Ет тартқыш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған.
Ет қабылдағыш, ет тартқыш бөлік, шнек - тот баспайтын болат
Өнімділігі: сиыр еті (МЕМСТ) 1,8 кг/мин дейін, құс еті 3 кг/мин дейін.
ENTERPRISE пышақтар жүйесі ( 1 тор,1 пышақ)
Реверсі
Өнімділік - 120 кг/сағ дейін;
Бұранданың айналу жиілігі - 170 айн/мин;
Пышақтар мен торлардың классикалық жиынтығы;
Кернеуі - 220 В;
Қуаты - 0.7 кВТ;
Ені - 385 мм;
Тереңдігі - 220 мм;
Биіктігі - 430 мм;
Салмағы (қаптамасыз) - 19 кг;
Өндіруші ел - Қытай
!Алюминий қорытпасынан жасалған ет тартқыштың бөліктерін ыдыс жуғышта жууға болмайды.
!Жабдық жұмыс циклінің ұзақтығы 10 минуттан аспайтын қайта-қысқа мерзімді режимде жұмыс істеуге арналған.
Жұмыстың әрбір 10 минутынан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут технологиялық үзіліс қажет.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды өнімділік | 120 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 700 Вт |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Салмақ | 19 кг |
| Ерекшеліктері | реверс, Резеңкеленген аяқтар, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Ені | 220 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 19 мм |
- Бағасы: 95 000 ₸




Жіберу 17 мамыр 2026