Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 440х220х450 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 471х285х470 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 27 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 27.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.1 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 150 |
Roal ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған. Ет тартқыш өндіріске және өнеркәсіптік пайдалануға арналмаған.
Ет тартқыштың корпусы - тот баспайтын болат
Ет қабылдағыш, мойын, шнек - тот баспайтын болат
Өнімділігі 150 кг/сағ
ENTERPRISE пышақтар жүйесі ( 1 тор,1 пышақ)
Өнімділігі (МЕМСТ бойынша ет): сиыр еті 1,8 кг/мин, құс еті 3 кг/мин.
!Жабдық жұмыс циклінің ұзақтығы 10 минуттан аспайтын қайта-қысқа мерзімді режимде жұмыс істеуге арналған.
Жұмыстың әрбір 10 минутынан кейін ұзақтығы кемінде 15 минут технологиялық үзіліс қажет.
!Алюминий қорытпасынан жасалған ет тартқыштың бөліктерін ыдыс жуғышта жууға болмайды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды өнімділік | 150 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Салмақ | 27 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 220 мм |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 27 мм |
- Бағасы: 140 000 ₸




Жіберу 17 мамыр 2026