Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 500х460х350 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 17 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 21.5 |
Өнімдер ет пен балықты (мұздатылмаған) тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған
"ТОРГТЕХМАШ" ет тартқыштарының айрықша ерекшелігі - ішкі нарықта мол болатын өте қатты шикізатты пайдалану мүмкіндігі.
Агрегаттың деформациясы оны дайындау кезінде сенімді материал – массивті тот баспайтын болатты пайдалануына байланысты алынып тасталды.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER)(кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор) реверсі бар.
Негізгі сипаттамалары
Өнімділік - 120 кг/сағ;
Пышақтар мен торлар жиынтығы - толық унгер;
Реверс - иә;
Кернеуі - 220 В;
Қуаты - 1.06 кВТ;
Ені - 500 мм;
Тереңдігі - 460 мм;
Биіктігі - 350 мм;
Салмағы (қаптамасыз) - 18 кг;
Өндіруші ел - Беларусь.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды өнімділік | 120 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 18 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
- Бағасы: 245 890 ₸


