Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х460х430 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 610х510х480 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 25 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 26.2 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.05 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 280 |
Өнімдер ет пен балықты (мұздатылмаған) тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
"ТОРГТЕХМАШ" ет тартқыштарының айрықша ерекшелігі - ішкі нарықта мол болатын өте қатты шикізатты пайдалану мүмкіндігі.
Агрегаттың деформациясы оны дайындау кезінде сенімді материал – массивті тот баспайтын болатты пайдалануына байланысты алынып тасталды.
Сипаттамалары:
Өнімділік, кг/сағ, артық емес* - 280
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 1,05
Электр желісінің номиналды кернеуі, В - 380
Торлардың сыртқы диаметрі, мм - 82
Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм
ұзындығы - 560
ені - 460
биіктігі - 430
Таза салмағы, кг - 25
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды өнімділік | 280 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 25 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
- Бағасы: 242 990 ₸


