Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х460х430 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 610х510х480 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 26 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 27.2 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.55 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 200 |
Өнімдер ет пен балықты (мұздатылмаған) тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған
"ТОРГТЕХМАШ" ет тартқыштарының айрықша ерекшелігі - ішкі нарықта мол болатын өте қатты шикізатты пайдалану мүмкіндігі.
Агрегаттың деформациясы оны дайындау кезінде сенімді материал – массивті тот баспайтын болатты пайдалануына байланысты алынып тасталды.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
Өнімділік, кг/сағ, артық емес* - 200
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 1,55
Электр желісінің номиналды кернеуі, В - 220
Торлардың сыртқы диаметрі, мм - 82
Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм
Ұзындығы - 560
Ені - 460
Биіктігі - 430
Таза салмағы, кг - 26
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 200 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1550 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 26 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
- Бағасы: 374 490 ₸


