Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | МИМ-150-01 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 535х415х490 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438500000 |
| Тауардың коды: | н0000166002 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 27 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.18 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 150 |
Ет тартқыштар ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған.
Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады, ГОСТ 15150-69 бойынша UZ сәйкес плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған.
Айнымалы ток желісіне қосу үшін үш фазалы және бір фазалы конструкцияларда жасалған.
Ет тартқыштар "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде шнекті машинаны қосымша бөлшектемей босатуға мүмкіндік береді.
Орнатылған құрт редукторы машиналардың дыбыссыз, бірқалыпты және біркелкі жұмысын қамтамасыз етеді, олардың пайдалану қасиеттерін жақсартады және жұмыс ұзақтығын арттырады. Машиналардың жұмысы барысында реттеулерді жүргізу қажеттілігі жойылады, ал ағымдағы жөндеуді орындау қажеттілігі айтарлықтай азаяды.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
Орнатылған қуаты 0,75 кВТ
Номиналды тұтынылатын қуат 1,18 кВТ
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес - 150
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 50
Орнатылған қуат, кВТ - 0,75
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 1,18
Токтың түрі - бір фазалы айнымалы
Номиналды кернеу, В - 220
Ток жиілігі, Гц - 50
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 535х415х490
Салмағы, кг, артық емес - 29
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 150 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 185 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1180 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 29 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 535 мм |
| Ені | 415 мм |
| Биіктігі | 490 мм |
- Бағасы: 310 990 ₸



