Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х460х420 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 602х524х447 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 34 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 39.5 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.44 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 300 |
Ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында котлет массасын қайта ұнтақтауға арналған ет тартқыш көптеген жылдар бойы кез келген өндірісте сенімді көмекші болып келеді және болып қала береді.
Ет тартқыш тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады. Жүк көтергіш жақтаудың жеңіл конструкциясы және бөлшектердің ең аз саны машинаны пайдалануды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді.
МИМ-300М ет тартқышында тегіс, дыбыссыз жұмысты қамтамасыз ететін және шығыс білігінде жоғары айналу моменті бар құрт редукторы қолданылады, бұл тіпті жоғары сіңірлі етті өңдеуге мүмкіндік береді.
Орнатылған желдетілетін үш фазалы қозғалтқыш үздіксіз, көп сағаттық жұмысты қамтамасыз етеді.
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес - 300
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 100
Орнатылған қуат, кВТ -1,1
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 1,44
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185
Токтың түрі - үш фазалы, ауыспалы
Номиналды кернеу, В - 380
Жиілігі, Гц - 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 560х460х420
Салмағы, кг, артық емес - 39
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 100 кг |
| Максималды өнімділік | 300 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1440 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 34 кг |
| Ерекшеліктері | реверс, Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 477 990 ₸



