Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х540х420 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 602х574х487 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 45 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 54 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 2.75 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 600 |
Ет тартқыш ет пен балықты ұсақтауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында котлет массасын қайта ұнтақтауға арналған.
Сапасы төмен ет өнімдерін қайта өңдеу кезінде шнек тоқтаған жағдайда ет тартқышта жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін "Реверс" режимі қарастырылған.
"Реверс" батырмасын басу арқылы өнімді тиеу аузына қайтаруға болады, содан кейін оны қайта өңдеуге жіберуге немесе ет тартқыштан жинақты бөлшектемей алып тастауға болады: пышақтар-торлар-шнек.
МИМ-600М ет тартқышы тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады.
Жүк көтергіш жақтаудың жеңіл конструкциясы және бөлшектердің ең аз саны машинаны пайдалануды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді.
Ет тартқышта тегіс, дыбыссыз жұмысты қамтамасыз ететін және шығыс білігінде жоғары айналу моменті бар құрт редукторы қолданылады, бұл тіпті жоғары сіңірлі етті өңдеуге мүмкіндік береді.
Орнатылған желдетілетін үш фазалы қозғалтқыш үздіксіз, көп сағаттық жұмысты қамтамасыз етеді.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор).
Сипаттамалары:
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес* - 600;
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 200;
Орнатылған қуат, кВТ - 2,2;
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 2,75;
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185;
Токтың түрі - үш фазалы, ауыспалы;
Номиналды кернеу, В - 380;
Жиілігі, Гц - 50;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 560х510х420;
Салмағы, кг, артық емес - 45.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 200 кг |
| Максималды өнімділік | 600 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2750 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 45 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 495 990 ₸



