Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 680х400х460 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 42 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 48 |
| Қуаты, кВТ: | 1.44 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.9 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 300 |
Ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, қоғамдық тамақтандыру орындарында котлет массасын қайта ұнтақтауға арналған ет тартқыш көптеген жылдар бойы кез келген өндірісте сенімді көмекші болып келеді және болып қала береді.
Ет тартқыш тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады.
Жүк көтергіш жақтаудың жеңіл конструкциясы және бөлшектердің ең аз саны машинаны пайдалануды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді.
Ет тартқышта тегіс, дыбыссыз жұмысты қамтамасыз ететін және шығыс білігінде жоғары айналу моменті бар құрт редукторы қолданылады, бұл тіпті жоғары сіңірлі етті өңдеуге мүмкіндік береді.
Орнатылған желдетілетін үш фазалы қозғалтқыш үздіксіз, көп сағаттық жұмысты қамтамасыз етеді.
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес - 300;
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 100;
Орнатылған қуат, кВТ -1,1;
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 1,9;
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185;
Токтың түрі - үш фазалы, ауыспалы;
Номиналды кернеу, В - 380;
Жиілігі, Гц - 50;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 680х400х460;
Салмағы, кг, артық емес - 42.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 100 кг |
| Максималды өнімділік | 300 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1900 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 42 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 460 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 550 990 ₸


