Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 705х390х510 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 712х474х557 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 55 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 64 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 2.71 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 600 |
Ет тартқыштар ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған.
Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады, ГОСТ 15150-69 бойынша UZ сәйкес плюс 1-ден плюс 40 °С-қа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
Мінезситиктер:
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес - 600;
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 200;
Орнатылған қуат, кВТ -2,71;
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 2,2;
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185;
Токтың түрі - үш фазалы, ауыспалы;
Номиналды кернеу, В - 380;
Жиілігі, Гц - 50;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 765х450х540;
Салмағы, кг, артық емес - 55.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 200 кг |
| Максималды өнімділік | 600 кг |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2710 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 55 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 705 мм |
| Ені | 390 мм |
| Биіктігі | 510 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 475 990 ₸



