Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 985х850(900)х820(840) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 970х1050х950 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 150 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 163 |
| Сыйымдылық материалы: | тағамдық шойын |
| Дайындау материалы: | тот баспайтын болат |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 6 |
| Көлемі, л: | 38 |
Тостаған шойыннан жасалған. Жұмыс бетінің температурасы 45-тен 270 С-қа дейін. 320 С-тан жоғары қызып кетуден қорғайтын апаттық сақтандырғышпен жабдықталған. Айналмалы тұтқаның көмегімен тостағанды көтеру және түсіру механизмімен жабдықталған. Таба биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон және ағаш торлама.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Тостағанның көлемі | 38 л |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| тостағанның материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 985 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмақ | 150 кг |
- Бағасы: 965 990 ₸


