Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей | ||
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 417 (627)х850х860 (880) | ||
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 920х460х630 | ||
|
|||
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 57.9 | ||
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 66 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 417 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 58 кг |
- Бағасы: 293 990 ₸



