Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Кіріс кернеуі, В: | 220/380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 725х770х840(860) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 870х820х1020 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Оттықтар саны: | 2 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 81 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 91 |
| Дайындау материалы: | аралас (тот баспайтын. болат+боялған болат) |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Жоқ |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 4 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 8 |
Плита жалпы ауданы 0,34 м2 болатын екі шойын оттықпен жабдықталған. Оттықтың өлшемдері 530х320 мм. Оттықтардың қуатын реттеудің үш сатысы. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон
ЭҮП дайындау материалы-0,34М: қаңқасы, бүйір қаптамасы және арқасы ұнтақ бояумен боялған Ст3 болаттан жасалған; сөре мырышталған болаттан жасалған; қалғаны тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 725 мм |
| Ені | 770 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 81 кг |
- Бағасы: 425 990 ₸


