Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1265(1475)х850(895)х860(880) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1310х950х1000 |
| Оттықтар саны: | 6 |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 4 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 178 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 202 |
| Дайындау материалы: | аралас (тот баспайтын. болат+мырышталған болат) |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Иә |
| Конвекцияның болуы: | Жоқ |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 22.8 |
6 оттықты электрлі плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды (қайнату, қуыру, бұқтыру және тұздау) дайындайтын, плитадағы ыдыстардағы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған.
Плитаның корпусы - тот баспайтын болаттан жасалған бет бөлігі, бүйір және артқы бөлігі мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,72 м2 болатын алты шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды. Плитада GN 1/1 (530х470 мм) пісірме табақтарға/гастроэмкосттарға арналған 4 деңгейлі қуыру шкафы бар. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС: +45 - +270(±10).
Жиынтықта 530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 науа бар. Қуыруға арналған шкафта үстіңгі және астыңғы көлеңкелердің қуатын бөлек реттеуге болады. Шкаф автоматты түрде 50-ден 300 С-қа дейінгі температураны сақтайды. Қуырғыш шкаф 300 С-тан жоғары қызып кетуден қорғайтын авариялық сақтандырғышпен жабдықталған. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 23 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 8 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1475 мм |
| Ені | 895 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Салмақ | 178 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Пісіру парақтары, Құрал-сайман шкафы, Қуыру шкафы, Жылу шкафы, Шкаф-стенд |
- Бағасы: 785 990 ₸


