Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 840х850х860 (960) |
| Оттықтар саны: | 4 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 59.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 72 |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Жоқ |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.1 |
| Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған. Газ плитасы желілік және сұйытылған газда жұмыс істеуге арналған. Тиісінше, ағындардың екі жиынтығымен жабдықталған. Плитаның үстіңгі жағы, сорғыш және басқару пульті тот баспайтын болаттан жасалған. Плитаның негізі, тұғыры, артқы және бүйірлік қаптамалары мырышталған болаттан жасалған. Қаңқа Ст3 шаршы құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен боялған. Плита үстелінің үстіне оттықтар мен шойын торлары орнатылған. |
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 14 кВТ |
| Қосымша сипаттамалар: |
- Кернеуі: 220 В
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Тұтынылатын электр қуаты: 0,1 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1504 м3/сағат
- Сұйытылған: 1,104 кг/сағ
- Газдың қысымы (мин. / ном. / макс.):
- Табиғи: 637 / 1275 / 1765 Өа
- Сұйытылған: 2452 / 2942 / 3432 Өа
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 60 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
- Бағасы: 625 990 ₸


