Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 840х850 (895)х860 (960) |
| Оттықтар саны: | 4 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 118.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 124.5 |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Иә |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.1 |
-
- Газ плитасы (ПГ) бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плита үстіндегі ыдыста дайындауға, сондай-ақ на, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және пісіруге, ұсақ даналы ұн өнімдерін пісіруге және сүзбе тағамдарын пеште пісіруге арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында өз бетінше де, құрамында да
технологиялық желілер.
Газ плитасы желілік және сұйытылған газда жұмыс істеуге арналған.
Тиісінше, ағындардың екі жиынтығымен жабдықталған.
Плитаның үстіңгі жағы, сорғыш, басқару пульттері, духовканың есігі тот баспайтын болаттан жасалған. Негіз, артқы және бүйірлік қаптамалар мырышталған болаттан жасалған. Қаңқа Ст3 шаршы құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен боялған. Плита үстелінің үстіне оттықтар мен шойын торлары орнатылған. Пеш қара металдан жасалған.
- Газ плитасы (ПГ) бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плита үстіндегі ыдыста дайындауға, сондай-ақ на, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және пісіруге, ұсақ даналы ұн өнімдерін пісіруге және сүзбе тағамдарын пеште пісіруге арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында өз бетінше де, құрамында да
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 119 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
- Бағасы: 955 990 ₸


