Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| \ | |
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 415х850х860х(960) |
| Оттықтар саны: | 2 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 38 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 44 |
| Қуаты, кВТ: | 0.1 |
| Үрмелі шкафтың болуы: | Жоқ |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Конфорканың номиналды қуаты, кВТ: | 3.5 |
-
- Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған.
Плитаның үстіңгі жағы, сорғыш және басқару пульті тот баспайтын болаттан жасалған. Плитаның негізі, тұғыры, артқы және бүйірлік қаптамалары мырышталған болаттан жасалған. Қаңқа Ст3 шаршы құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен боялған. Плита үстелінің үстіне оттықтар мен шойын торлары орнатылған.
- Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 415 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 38 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Газ түрі | Пропан/Бутан |
| Баллонды қосу | Бұрандалы |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
- Бағасы: 280 000 ₸


Жіберу 17 мамыр 2026