Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | NS.A-923 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Суреттер: | 12259677 12259678 |
| СЭҚ ТН коды: | 8514201000 |
| Тауардың коды: | н0000217608 |
Индукциялық плита ROAL NS.A-923 үстел үсті. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Шыны керамикалық беті. Электрондық басқару панелі.
Қуаты (кВТ): 3,5
Электрондық уақыт таймері
13 қыздыру қуатының деңгейлері (400 Вт, 600 Вт, 800 Вт, 1000 Вт, 1200 Вт, 1500 Вт, 1800 Вт, 2100 Вт, 2400 Вт, 2700 Вт, 3000 Вт, 3300 Вт, 3500 Вт)
Тақырып мәліметтерін 60°C-тан 280°C-қа дейін реттеу.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Ұйымдардың кеңселері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 115 мм |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 55 000 ₸




Жіберу 16 сәуір 2026