Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1220х900х860(880) |
| Қаптаманың ең аз габариттері (ЛхШхВ), мм: | 1300х920х650 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 102 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 117 |
Электрлік индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында индукциялық плиталарға, функционалдық ыдыстарға (қайнату, қуыру, бұқтыру және өткізу) арналған арнайы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған. Плитаның үстіңгі бөлігі AISI304 тот баспайтын болаттан, ал қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита мырышталған болаттан жасалған жиналмалы тұғырға орнатылған. Тасымалдау үшін плита ағаш тұғырыққа орнатылып, созылғыш үлдірмен қапталған және картон қорапқа салынған. Шынылар көбік қабатымен қорғалған.
Оттықтар саны (қыздыру аймақтары), дана: 6
Бір конфорка жұмыс істегенде максималды тұтынылатын қуат: 3* кВТ
Барлық оттықтар жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат: 4х3=12* кВТ
Қуат деңгейлерінің саны: 9
Оттықтардың жұмыс беттерінің ауданы, м2: 0,405±0,02
Температураны автоматты реттеу деңгейлері, С кем емес°: 60°, 80°, 100°, 120°, 140°, 160°,180°, 200°, 240° ° Бастап
Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 4 мм
Макс. жылыту аймағына рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
Ыдыстардың минималды диаметрі, мм: 120
Ыдыстардың максималды диаметрі, мм: 300
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 30 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 102 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 760 000 ₸


Жіберу 17 мамыр 2026