Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ШР-690-10 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 960х800х690 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 910х1000х850 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12258077 |
| СЭҚ ТН коды: | 8419818000 |
| Тауардың коды: | н0000158243 |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 10 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 55 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 70.6 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 2 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | 600х400 |
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Пісірме табақтың немесе ыдыстың түрі: 600х400 немесе GN 1/1
Деңгейлер саны - 10
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм 80
Камераның ішкі өлшемдері, мм
-ұзындығы - 845
-ені - 710
-биіктігі - 475
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 20-дан аспайды
Бөлгіш шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+30 - +60 )±5
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Есік материалы | Шыны |
| Бағыттағыштар саны | 10 д. (дана) |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Су құбырына қосылу мүмкіндігі |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 960 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 690 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
- Бағасы: 635 990 ₸



